• امروز : دوشنبه 8 آذر 1400

برگزاری مسابقات والیبال یادواره شهدای صنعت برق در شرکت برق منطقه‎ای خراسان

برگزاری مسابقات والیبال یادواره شهدای صنعت برق در شرکت برق منطقه‎ای خراسان
 تاریخ ایجاد : 25 مهر 1400 -- 12:10  تعداد بازدید : 130   

رئیس اداره رفاه، درمان، ورزش و سلامت شرکت برق منطقهای خراسان از برگزاری مسابقات والیبال یادواره شهدای صنعت برق با حضور 6 تیم در شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقهای خراسان علیرضا قاضیزاده با اشاره به تعبیه امکانات ورزشی در شرکت اظهار کرد: با توجه به راهاندازی امکانات ورزشی در مجموعه اداره مرکزی شرکت برق منطقهای خراسان از قبیل زمین چمن فوتبال، زمینهای تنیس خاکی و والیبال با هدف رونق گرفتن استفاده از این امکانات و در جریان قرار گرفتن همکاران و هماهنگی به عمل آمده با مهندس ریاحی مدیر عامل شرکت، یک دوره مسابقات والیبال برنامه‌ریزی و این رقابت‌ها از 21 مهر ماه آغاز شده است. 

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات به پاسداشت مقام شهدا، با عنوان «گرامیداشت شهدای صنعت برق» برگزار و در آن 60 نفر از همکاران در قالب 6 تیم و 2 گروه سه تیمه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. 

رئیس اداره رفاه، درمان، ورزش و سلامت شرکت برق منطقهای خراسان بیان کرد: خوشبختانه از برگزاری این مسابقات استقبال خوبی شد و افتتاحیه آن با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران شرکت برگزار گردید. 

قاضیزاده با بیان اینکه امیدواریم برگزاری این مسابقات شور و هیجان لازم بین همکاران به عنوان مشوق برای استفاده از امکانات فراهم شده در این مجموعه را فراهم کند، گفت: حضور حداکثری همکاران، مسئولان شرکت را ترغیب میکند امکانات این بخش را توسعه دهند. 

وی از صدور اطلاعیه برگزاری دورههای آموزشی تنیس خاکی در شرکت برق منطقهای خبر داد و گفت: پس از به حد نصاب رسیدن متقاضیان برنامه آموزشی این رشته ورزشی به اطلاع همکاران خواهد رسید. همچنین زمین چمن مجموعه نیز در حال آمادهسازی است که با آماده شدن این زمین، زمینه استفاده همکاران از زمین فوتبال نیز فراهم می‌گردد. در پایان از حمایت‌های صورت گرفته توسط مدیر عامل شرکت و همکاری‌های معاونت‌های‌ مالی و پشتیبانی و منابع انسانی و همچنین امور نظارت بر خدمات شرکت که با آماده‌سازی امکانات زمینه انجام این فعالیت‌ها را فراهم کردند، تقدیر و تشکر کرد.

کلمات کلیدی :
/

نظر شما

 
ثبت نظر
اخبار
پیک برق خراسان