• امروز : چهارشنبه 28 مهر 1400

طی مراسمی از همکاران ستاد مدیریت منطقه‌ای آب و برق خراسان برای گذر موفق از پیک برق سال 1400 قدردانی شد

طی مراسمی از همکاران ستاد مدیریت منطقه‌ای آب و برق خراسان 
برای گذر موفق از پیک برق سال 1400 قدردانی شد
 تاریخ ایجاد : 30 شهریور 1400 -- 13:13  تعداد بازدید : 100   

طی مراسمی با حضور مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه‌ای خراسان، شرکت‌های توزیع نیروی برق استان‌های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی و همچنین شهرستان مشهد و نیز شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و آبفای مشهد و آبفای خراسان رضوی، از همکاران ستاد مدیریت منطقه‌ای آب و برق خراسان به جهت گذر موفق از پیک برق سال 1400 طی مراسمی با ابتکار شرکت برق منطقه‌ای خراسان قدردانی شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خراسان مهندس رضا ریاحی در آیین تقدیر از همکاران ستاد مدیریت منطقه‌ای آب و برق خراسان در گذر موفق از پیک سال 1400 با اشاره به اینکه گذر از پیک برق امسال با سختی‌های فراوانی همراه بود، اظهار کرد: گذر از این شرایط با روحیه‌ای که در خراسان جاری است، کمک بزرگی در گذر از این شرایط دشوار بود. همدلی و همراهی موجود بین همکاران صنعت آب و برق موضوعی است که کمتر نمونه آن را در جای دیگری سراغ داریم. چنین موضوعی برکتی است که باید قدر آن را دانست. تجهیزات و امکانات همیشه بوده اما آنچه کار را پیش می‌برد، عشق به خدمت است که موتور محرک اصلی فعالیت‌ها به‌شمار می‌آید. 

وی ادامه داد: ستاد مدیریت منطقه‌ای آب و برق خراسان پیش از شکل‌گیری پیک برق تابستان امسال تشکیل و موضوعات پیک برق در این ستاد مطرح و جلسات آن به طور منظم و هفتگی از ابتدای تابستان تا پایان پیک برق برگزار و تمام مباحث مدیریت برق در این ستاد تصمیم‌گیری شده است. 

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان تصریح کرد: این ستاد که در استان خراسان راه‌اندازی گردید، برای اولین مرتبه در کشور تشکیل شده و جلسات متعددی با دستگاه‌های مرتبط در این خصوص داشته است. 

مهندس ریاحی عنوان کرد: در این ستاد مسائل مربوط به صنعت آب و برق برای مسئولان استان تشریح و دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به وضعیت برق در خراسان با توجه به شرایط آشنا شدند. 

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان اضافه کرد: با برنامه‌ریزی و همراهی صورت گرفته، خاموشی‌های بخش خانگی در استان به نحو احسن مدیریت شد.

وی با اشاره به پیک برق در زمستان پیش رو تصریح کرد: باید با همین جدیت برای پیک زمستان پیش رو نیز تلاش و برق مطمئن برای مردم شریف استان تامین کرد. 

باید برای خشکسالی امسال و سال آینده آماده بود

در ادامه این نشست مهندس محمد علائی رئیس ستاد انسجام‌بخشی صنعت آب و برق خراسان و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان با بیان اینکه موفقیت در یک کار نیازمند یک ساختار منطقی و برنامه‌ریزی شده است، گفت: این برنامه‌ریزی باید توسط مدیرانی توانمند که به آن برنامه اعتقاد دارند، پیش رود. همچنین لازم است چنین برنامه‌ای با اطلاع‌رسانی صحیح به مردم منتقل گردد تا افکار عمومی مدیریت شود. 

وی اضافه کرد: در تابستان امسال روزهای دشواری بود. این دشواری در همه بخش‌های آب، آب و فاضلاب و برق احساس گردید. با این حال همکاران ما با دلسوزی زیادی موضوعات را پیگیری کردند تا بخشی از خاموشی‌های استان را کاهش دهند. به این ترتیب خاموشی‌های استان نسبت به طرح اولیه کمتر شد. در این ایام به دلیل شیوع ویروس کرونا برخی از همکاران را از دست دادیم و بسیاری از همکاران نیز به دورکاری نرفتند. 

مهندس علائی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با همین هماهنگی خشکسالی امسال و سال آینده را نیز مدیریت کنیم. 

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان تاکید کرد: در مدیریت پیک باید متوجه افکار عمومی مردم بود. افکار عمومی شامل 2 بخش است که یکی افکار همکاران است. در این مدت مدیریت افکار عمومی همکاران به خوبی انجام شد. دومین بخش افکار عمومی مربوط به دیدگاه‌های مردم نسبت به مسائل است که در این زمینه نیز در گذر از پیک برق سال 1400 اقدامات خیلی خوبی صورت گرفت. 

شایان ذکر است در این مراسم 56 لوح تقدیر به همکاران موثر در گذر از پیک برق سال 1400 در شرکت‌های توزیع نیروی برق خراسان‌های شمالی، جنوبی و رضوی و همچنین شهرستان مشهد، شرکت برق منطقه‌ای خراسان، شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، شرکت‌ آبفای خراسان رضوی و شرکت آبفای شهرستان مشهد که در گذر موفق از پیک برق سال 1400 با صنعت برق خراسان همکاری داشته‌اند، اهدا گردید.  

کلمات کلیدی :
/

نظر شما

 
ثبت نظر
اخبار
پیک برق خراسان