• امروز : یکشنبه 23 خرداد 1400

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان خبر داد فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف و ارتباط رو در رو از طریق ائمه جماعات و مساجد

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان خبر داد
فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف و ارتباط رو در رو از طریق ائمه جماعات و مساجد
 تاریخ ایجاد : 06 بهمن 1399 -- 14:8  تعداد بازدید : 414   

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف و همچنین ارتباط رو در رو از طریق ائمه جماعات و مساجد را به عنوان یکی از برنامه‌های این شرکت جهت جلب همکاری شهروندان برای کاهش مصرف برق برشمرد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خراسان مهندس رضا ریاحی با اشاره به اقدامات فرهنگی این شرکت جهت فرهنگسازی مدیریت مصرف برق اظهار کرد: شرکت برق منطقهای خراسان در راستای فرهنگسازی مدیریت مصرف برق، برنامهریزیها مختلفی را داشته که یکی از برنامهریزیها استفاده از ظرفیت ائمه جماعات و مساجد است. 

وی ادامه داد: امسال در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق در فصل زمستان با توجه به کمبود سوخت گاز نیروگاهها، برای اطلاعرسانی و همراهی مردم طی چند جلسه به مساجد مختلفی مراجعه و با گفتوگو با روحانیون آن مساجد، ایشان در ارتباط با مدیریت مصرف برق و مضرات اسراف، برای شهروندان صبحت کردند. 

مهندس ریاحی بیان کرد: همچنین کتابچههایی تحت عنوان مدیریت مصرف، حاوی نکات فنی برای شهروندان جهت مدیریت بهینه مصرف برق، بین شهروندان حاضر در مساجد توزیع گردید. 

شایان ذکر است تاکنون گروههای فرهنگی اعزامی از شرکت برق منطقهای خراسان جهت ارتباط رو در رو با شهروندان به مساجد مختلفی سرکشی کرده‌‌اند که این روند به عنوان یک فعالیت فرهنگ‌ساز و حفظ ارتباط نزدیک با شهروندان و نیز بهبود شرایط مصرف برق ادامه خواهد داشت.

کلمات کلیدی :
/

نظر شما

 
ثبت نظر
اخبار
پیک برق خراسان