• امروز : یکشنبه 28 مرداد 1397

در شرکت برق منطقه ای خراسان: آماده سازی زیر ساخت پروژه ها به صورت سیستماتیک انجام می شود

در شرکت برق منطقه ای خراسان:
آماده سازی زیر ساخت پروژه ها به صورت سیستماتیک انجام می شود
 تاریخ ایجاد : 05 اسفند 1396 -- 15:40   تعداد بازدید : 237   

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان، مهندس ذاکرعنبرانی مجری آماده سازی زیر ساخت پروژه های این شرکت درخصوص فرایندهای کاری زیر ساخت پروژه ها بیان داشت: آماده سازی طرح ها به صورت سیستماتیک انجام     می شود و با اقدامات انجام شده  ، اعتبارات و منابع مالی در زمان مقرر جذب می گردد.

وی در ادامه یکی از علل مهم تاخیر در اجرای پروژه ها را آماده نبودن زیرساخت های عمرانی و اطلاعات لازم مانند: نتایج آزمایشات ژئوتکنیک زمین ومطالعات مکانیک خاک عنوان کرد. مهندس ذاکر عنبرانی افزود: طولانی شدن روند اخذ پروانه احداث ، تملک مسیر دسترسی به پروژه ها، تامین انشعابات آب و برق و مجوز پایان کار موجب تاخیر در شروع عملیات اجرایی پروژه ها می شد که در این راستا و به منظور بهبود فرآیندها فرآیند انتخاب زمین و آماده سازی سایر زیر ساخت ها مورد بازنگری قرار گرفت.

مجری آماده سازی زیرساخت پروژه های این شرکت تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات یاد شده، زیر ساخت های مورد نیاز برای اجرای پروژه ها قبل از برگزاری مناقصه، به صورت سیستماتیک و توسط این مجری انجام می شود که ضمن تسریع روند اجرای پروژه ها، از صرف هزینه برای پرداخت خسارت به پیمانکار و پرداخت جریمه به سازمانهای مرتبط ، جلوگیری می شود به طوریکه در سال گذشته از پرداخت حدود 10 میلیارد ریال به عنوان خسارت و جرائم  به پیمانکار و سازمانهای مرتبط  جلوگیری شده است.

مهندس ذاکر عنبرانی در پایان اظهار داشت: درحال حاضر تمامی امور مربوط به آماده سازی پروژه ها در این شرکت به صورت سیستماتیک انجام می شود که نحوه انجام امور به صورت شفاف و دسترسی به اطلاعات پروژه ها مدنظر قرار گرفته است.         

 

سایت خبری شرکت برق منطقه ای خراسان

 

کلمات کلیدی : سایت خبری،سایت خبری شرکت برق، سایت خبری برق منطقه ای خراسان،شرکت برق منطقه ای خراسان

نظر شما

 
ثبت نظر