• امروز : شنبه 30 تیر 1397

معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر: توجه به معیشت و حفظ کرامت کارکنان جزو مهم ترین اولویت های کاری است

معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر:
توجه به معیشت و حفظ کرامت کارکنان جزو مهم ترین اولویت های کاری است
 تاریخ ایجاد : 02 بهمن 1396 -- 9:35   تعداد بازدید : 168   

نشستی درخصوص بررسی و پاسخگویی به ابهامات و نحوه اجرای صحیح دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی حوزه منابع انسانی در محل شرکت برق منطقه ای خراسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان، در این جلسه که مهندس رضایی معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر ، مهندس متولی زاده مدیر عامل و معاونین شرکت برق منطقه ای خراسان و مدیران کل دفاتر حوزه منابع انسانی شرکت توانیر حضور داشتند ، معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر اظهارداشت: حفظ کرامت و توجه به معیشت کارکنان ، از مهم ترین اولویت های کاری است.

وی در ادامه بیان داشت: رعایت اصل عدالت استخدامی ، پاسخ گویی به موقع به مکاتبات اداری ، مشارکت کارکنان با تجربه برای شرکت در کمیته ها ، تشویق کارکنان برای مشارکت در کنفرانس های تخصصی  و تهیه مقالات علمی و تشویق کارکنان برای مشارکت و حضور فعال در نشست های تخصصی را از جمله انتظارات شرکت توانیر برشمرد.

مهندس رضایی ضمن اشاره به کنترل و نظارت بر نحوه صحیح اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل ها ،اظهار داشت: حضور فعال مدیران در نماز جماعت به منظور تشویق کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین خواستار تلاش در جهت  حذف نقاط آسیب پذیر و گلوگاه های احتمالی بروز فساد و کشف گلوگاه های جدید شد.مهندس رضایی در پایان خاطرنشان ساخت: توجه به موضوع عفاف و حجاب نیز از اهمیت
ویژه ای برخوردار است.

در ادامه مهندس متولی زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان با اشاره به افتخارات این شرکت، اظهار داشت: وجود نیروی انسانی توانمند و با تجربه ، از نقاط قوت شرکت برق منطقه ای خراسان است که نتایج آن موجب ارتقای شاخص های کلیدی ،کاهش خاموشی ناشی از حوادث و کاهش تلفات شبکه برق شده است که این امر باعث شده تا شرکت برق منطقه ای خراسان جزو شرکت های برتر در سطح کشور مطرح باشد.

مهندس متولی زاده تصریح کرد: هزینه تمام شده پروژها در شرکت برق منطقه ای خراسان نسبت به متوسط کشوری پایین تر و از کیفیت بهتری برخوردار است.

مهندس متولی زاده در پایان ضمن اشاره به اهمیت موضوع تحقیقات در صنعت برق ، گفت: در شرکت برق
منطقه ای خراسان پتانسیل خوبی در زمینه انجام تحقیقات وجود دارد که از این ظرفیت برای گسترش تحقیقات استفاده خواهد شد.

شایان ذکر است در این نشست که به میزبانی شرکت برق منطقه ای خراسان برگزار شد ، مدیران امور و مدیران دفاتر حوزه منابع انسانی این شرکت با ارائه گزارشی، اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در شرکت برق
منطقه ای خراسان را بیان کردند و ضمن طرح سوالات ، محدودیت های موجود را تشریح نمودند و مدیران کل دفاتر حوزه منابع انسانی شرکت توانیر ضمن بیان انتظارات ، راهکارهای رفع و عبور از محدودیت ها را بیان کردند.

 

کلمات کلیدی :

نظر شما

 
ثبت نظر