• امروز : شنبه 29 تیر 1398

عقد تفاهم نامه همکاری صنعت برق خراسان با مخابرات برای گذر از پیک سال 98

عقد تفاهم نامه همکاری صنعت برق خراسان  با مخابرات برای گذر از پیک سال 98
 تاریخ ایجاد : 26 اسفند 1397 -- 12:38  تعداد بازدید : 2085   
تفاهم نامه همکاری شرکت توزیع نیروی برق مشهد ومخابرات استان خراسان رضوی  در جهت اجرایی نمودن "سند برنامه اقدام مشترک" تبادل شده میان وزارت نیرو و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور مدیران عامل شرکت برق منطقه ای خراسان  ، شرکت توزیع برق مشهدو شرکت مخابرات استان خراسان رضوی منعقد شد.
به گزارش  روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان،  در این جلسه که با حضور مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای خراسان توزیع مشهد و مخابرات در محل این شرکت برگزار شد ، مهندس ریاحی به استفاده از ظرفیت مخابرات برای گذر ازپیک سال 98 تاکید کرد و این تفاهم نامه را یک اقدام مهم در راستای  اجرایسیاست های اقتصاد مقاومتی ، استفاده بهینه و حداکثری از امکانات مخابراتی موجود، ایجاد فضای دسترسی به اطلاعات برای عموم شهروندان شهر مشهد و تسهیل در اجرای طرح فهام دانست.
وی همچنین افزود: در اين تفاهم نامه شركت مخابرات با استفاده از بستر تاسيسات هوائي شركت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در مناطق مشخص شده نسبت به اجراي طرح هاي فيبراختصاصي و پروژه FTTX جهت مشتركين و متقاضيان پهناي باند اقدام
مي نمايد و بر اساس اين تفاهم نامه ، استفاده متقابل و تامين نيازهاي طرفين  مدنظرخواهدبود که  بصورت پایلوت اجرا می شود. مهندس سعیدی مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان مشهد اجرایی شدن این تفاهم نامه را مهم برشمرد و بیان داشت : یکی از اهداف  این تفاهم نامه حفظ حقوق شهروندی و استفاده از امکانات  برای تکریم مردم است.
وی همچنین خاطر نشان ساخت : با استفاده از امکانات شرکت مخابرات، اطلاع رسانی به مشترکین از طریق ارسال پیام صوتی و پیامک اقدام خواهد شد.
شایان ذکر است در پایان این جلسه ، تفاهم نامه مذکور توسط طرفین امضا شد.
کلمات کلیدی :
/

نظر شما

 
ثبت نظر
اخبار
پیک برق خراسان