• امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398

مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خراسان معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خراسان معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خراسان معرفی شد
 تاریخ ایجاد : 15 بهمن 1397 -- 10:27  تعداد بازدید : 924   

طی مراسمی با حضور وزیر نیرو،مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خراسان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان ،درمراسمی که درمشهد باحضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو، رزم حسینی استاندار خراسان رضوی ،مهندس متولی زاده مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توانیر،مهندس جانبازمدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور،مهندس طرزطلب مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولیدنیروی برق حرارتی وجمعی از مدیران ارشد صنعت آب وبرق استان خراسان رضوی برگزار شد،وزیر نیرو در سخنانی اظهار داشت: اصلی ترین مزیت نسبی کشورما علاوه بردارا بودن منابع ، معادن و موقعیت ژئوپولوتیک، برخورداری از ظرفیت بالا و بالقوه نیروی انسانی است که بهره برداری صحیح از منابع انسانی و تبدیل استعدادهای بالقوه به بالفعل رمز موفقیت وپیروزی است و نقش مستقیمی در کسب توفیقات و یا کاهش آن دارد.

وی افزود:با توجه به اینکه وزارت نیرو به صورت مستقیم با مردم ارتباط دارد،وظیفه دارد تا با شایسته گزینی درتمامی مسئولیت ها،وظیفه خود را در استفاده بهینه از منابع انسانی ارزشمند که یکی از اصلی ترین مزیت های کشور است به درستی ایفا کند.

دکتر اردکانیان تصریح کرد: در حال حاضر وزارت نیرو با فراخوان عمومی مدیریتی مسیر را برای نیروهای شایسته بازتر کرده است و اعتماد به نفس آنان و کسب موفقیت ها ، نتیجه انتخاب افراد شایسته به این روش است.

وزیرنیرو به نظارت برعملکردمدیران اشاره کردو اظهارداشت: مسئولیت انتخاب مدیران در وزارت نیرو برعهده وزیر است وپس از انتخاب مدیران عملکرد و کیفیت کارشان مورد نظارت و بررسی مداوم قرار دارد.وی همچنین افزود: نتیجه عملکرد موفق مدیرانی که به روش فراخوان انتخاب می شوند ، تضمینی براستمرار این روش و تشویقی برای نیروهای شایسته دیگر است تا با اطمینان خاطر توجه خود را به کارشان معطوف کنند و اصلی ترین نقطه اتکاء توانایی هایشان باشد.

دکتراردکانیان درادامه گفت: باتوجه به حضور استاندارجدید در استان خراسان رضوی وسابقه همکاری ایشان دربخش آب وبرق ، دوران بسیارشکوفایی در عرصه مدیریت آب وانرژی ، استان خراسان رضوی و سایر مناطق هم اقلیم کشور خواهد داشت.

وزیر نیرو درپایان خاطرنشان کرد: امید است استان خراسان رضوی وبه ویژه شهرمشهد باتوجه به حضورمیلیون ها زائر و مجاور با مدیریت استانداری خراسان رضوی وپشتیبانی سایر نهادها به عنوان  یک کارگاه آموزشی موثر درخصوص توسعه روش های صحیح مصرف آب درکشور  به عنوان الگو مطرح باشد.

 در ابتدای این مراسم مهندس ریاحی مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خراسان ضمن قدردانی از وزیر نیرو به خاطر اعتماد ایشان برای مسئولیت جدیدش، اظهارداشت: مهندس متولی زاده مدیرعامل سابق شرکت برق منطقه ای خراسان در دوره مدیریت خود اقدامات بسیارمهمی انجام داده اند و موفقیت های بسیار را کسب کرده اند که در دوره جدید نیز این روند ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان ساخت: امید است با همراهی مدیران،کارشناسان و کارکنان توانمند این شرکت به عنوان سرمایه اصلی بتوانم با ادامه برنامه ها وطرح های خوب گذشته با ایجاد فرصت های جدید پاسخگوی اعتماد باشم.

در این مراسم رزم حسینی استاندارخراسان رضوی اظهارداشت: با توجه به بسترهای مناسب در خصوص توسعه انرژی به ویژه تامین برق در تمام استان ،در دوره جدید مدیریت استان خراسان رضوی از تمام ظرفیت بخش خصوصی در جهت رونق اقتصادی استان استفاده خواهد شد و با همفکری تمام دستگاهها شاهد رونق اقتصاد و کسب و کار  در استان خواهیم بود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم ضمن معرفی مهندس ریاحی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خراسان ازمهندس متولی زاده مدیرعامل سابق این شرکت با اهدا لوحی ، تقدیر به عمل آمد.


کلمات کلیدی :
/

نظر شما

 
ثبت نظر
اخبار
پیک برق خراسان